Jak se popere s těžkou situací?

Není to tak dlouho, co se herečka Dana Morávková (49) musela opět rozloučit se svým milovaným synem Petrem (22).

Se synem má krásný vztah a těžce nese jejich odloučení

Také vás může zajímat ...

Ten se před pár týdny vrátil zpět do Anglie, kde studuje tvůrčí psaní a literaturu. Už v době jarní karantény se šuškalo, že to byl právě on, kdo držel její vztah s manželem Petrem Maláskem (56) při životě.

Nyní už je to zase jenom na nich, jak se s tím vším dokážou poprat. Jednoduché to zřejmě nebude. Nedávno ale přišla další rána, kterou musela herečka řešit.

Drsné útoky na syna!

Ozval se jí totiž anonym, který nechutně útočil právě na jejího syna a ve své podstatě tvrdí, že se Petr ve Spojeném království nakazí koronavirem. Kromě toho obvinil Morávkovou, mírně řečeno, z toho, že je hloupá, že ho tam vůbec pustila.

Ačkoli se Dana, ostatně jako vždy, snažila zachovat dekorum a vzít všechno s humorem, jistě ji to musí drtit. Ta možnost tu pochopitelně je, což musí sama dobře vědět, avšak nikdo se zatím neodvážil jí to takhle naplno říct.

Snad k ničemu takovému nedojde a nebude muset i k údajné manželské krizi řešit ještě zdravotní problémy milovaného syna. Budeme držet pěsti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama