Jak se posunout v životě dál

Potřebujete: Tužku a list papíru

Postup: Napište si na list papíru tyto afirmace a pravidelně si je pročítejte. Dejte je na viditelné místo, třeba na ledničku nebo na dveře od skříně, abyste je měly stále na očích.

Také vás může zajímat ...

1. Afirmace: „Věřím tomu, že budu mít úspěch. Jsem dítě štěstěny“. Při čtení této věty se pozorujte, jen tak budete přesvědčeni o tom, že máte štěstí.

2. Afirmace: „Vím, že úspěch má mnoho podob a je všude kolem nás.

Vidím ho, cítím ho, jsem úspěšná“.

3. Afirmace: „Vím, že vše co se mi děje, slouží k mému prospěchu. Vesmír má se mnou úžasné plány a já pokorně přijímám vše, co vstupuje do mého života“. Vhodný čas pro rituál: Pravidelně ráno o večer si čtěte tyto afirmace, dokud jim neuvěříte. Jen tak se naplní…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...