Jak se správně nalíčit na podzim

Nebojte se dohromady zkombinovat hned několik stylů. líčení. Tmavá oční linka se letos určitě nevylučuje se třpytivými očními stíny ani výraznou rtěnkou. Vždy ale myslete na to, že by vám všechny zásahy se šminkami měly dohromady vytvářet přirozený efekt.

Jak na to, aby toho nebylo hodně?

Také vás může zajímat ...

1. Rtěnka podle sezóny

Jestli toužíte jít s moderní dobou, pořiďte si do své kosmetické taštičky dva odstíny rtěnky. Jeden bude červené barvy a druhý hnědé. V prvním případě se nemusíte vůbec ničeho bát.

Rudá rtěnka nevyjde nikdy z módy a sluší snad každé ženě. Je jen potřeba zvolit ten správný odstín podle vaší pleti a bělosti zubů. S hnědou rtěnkoubude o něco více práce. Tam je potřeba vybírat pečlivě a s rozmyslem to pravé přesně pro vás. Raději se v tomto případě poraďte s odbornicí. 2.

Tvářenka jen ve studených tónech Možná se vám to nezdá, ale tvářenka dokáže udělat na celkovém vzhledu opravdu hodně.

Na podzim sáhněte výhradně po studených tónech růžové, fialové nebo švestkové a nanášejte ji kolem lícních kostí. V nejhorším případě nouze můžete použít místo tvářenky i bronzer. Ten by neměl mít zlatavé odstíny.

Ty se hodí v letních měsících.

3. Metalické a kouřové stíny

V očních stínech se pro změnu nepouštějte do hodně výrazných barev. Tím, že budete mít na sobě výraznější rtěnku se u očních stínů omezte na neutrální kouřové odstíny, které vytvářejí na víčkách výrazný ekovový efekt.

Tmavší tóny nanášejte k vnějšímu koutku a ty světlejší k vnitřnímu. Místa pod obočím zlehka přetřete velmi světlými až bílými stíny.

4. Nezapomínejte na přirozenost

Stále platí také to, abyste to nepřehnala s velkou vrstvou make-upu.

Když se zrovna nechystáte do večerní společnosti a jdete například jen do práce, kde vás vídají každý den, vystačíte si s lehkým BB krémem, který v tenké vrstvě nanesete na celý obličej. Ten už poté stačí jenom zlehka zapudrovat a máte hotovo.

Je to daleko praktičtější varianta i v případě, že vás cestou do práce zastihne nečekaný déšť, který je v chladných podzimních dnech velmi častý..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...