Jak se zbavit lupů

Nejde o nic vážného. Pokud vás však trápí lupy, jistě víte, jak je nepříjemné, když vám „sněží“ na ramena. Pomoc naštěstí existuje.

Šampony

Pokud se vám ve vlasech začnou objevovat ve zvýšené míře lupy, měli byste změnit šampon. Dnes jsou k sehnání účinné přípravky, které zamezí další tvorbě lupů. Stačí se zeptat v drogerii či lékárně.

Masáž hlavy

Také vás může zajímat ...

Předtím, než si půjdete mýt vlasy, provádějte několik minut jemnou masáž vlasové pokožky konečky prstů. Podpoříte lepší prokrvení a stimulaci mazových žláz. Pokožka se pak přestane odlupovat.

Citronová šťáva

Osvědčená „babská rada“ doporučuje nanést na hlavu citronovou šťávu, lehce ji vmasírovat do pokožky, nechat pár minut působit a opláchnout.

Březová voda

Pokud nesežene přímo ji, můžete zkusit kvalitní březový šampon. Vyvážená strava Zvyšte přísun ovoce a zeleniny, vitaminu B, zinku a selenu, což jsou látky, které podporují zdravý stav pokožky.

Odpočinek

Tvorbě lupů napomáhá i stres, zvlášť jste-li mu vystaveni denně. V tom případě je na čase trochu zvolnit..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...