Jak se zbavit vody a konečně zhubnout?

Zdá se vám, že máte stále kila navíc, a přitom držíte dietu a ještě k tomu pravidelně cvičíte? Problém se možná skrývá úplně někde jinde.

Na vině totiž může být přebytečná voda, kterou vaše tělo zadržuje. Jak se jí zbavit? Máme tu pro vás několik zaručených rad, jak na to.

Také vás může zajímat ...

Navštivte svého odborníka

Jděte na to pěkně od píky a nejprve si zaskočte do dietologické poradny, kde vám pomocí speciální váhy řeknou přesné složení vaší váhy. Voda by měla ve vašem těle tvořit přibližně čtyřicet procent z celkové hmotnosti. Jestli zjistíte, že je problém právě ve vodě, pusťte se do rychlé a účinné nápravy. Klíč spočívá ve vyvážené stravě.

Omezte sůl. Ta zadržuje vodu.

Správně jezte

Snažte se především méně solit, protože sodík obsažený v soli zadržuje v těle vodu. Výraznější chuti jídla můžete docílit čerstvými bylinkami. Ze začátku se vám to možná nebude vůbec líbit, ale časem si zvyknete a vaše tělo vám za to poděkuje. Podobně byste se měla vyhýbat i uzeninám nebo konzervovaným potravinám. Naopak byste měla do svého jídelníčku zařadit saláty, ostatní zeleninu, ovoce.

A hodně pít!

Odvodnit tělo vám naopak pomůže například pálivý aromatický zázvor, léčivé brusinky nebo sladký černý rybíz.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...