Jak se zbavíte zápachu nohou?

Line se z vašich nohou a bot nelibá vůně? Potí se vám v létě nohy a tak máte neustále pocit, že si za žádných okolností nikde nesmíte sundat boty? Předejděte těmto starostem a jednoduše nad zápachem vyzrajte!

Dbejte na důkladnou hygienu

Nohy si myjte alespoň dvakrát denně. Jestli máte více příležitostí, neváhejte je využít. Používejte teplou vodu a mýdlo.

Střídejte obuv

Také vás může zajímat ...

Kvalitní obuv je základ. Věřte, že z ní vám rozhodně nohy zapáchat nebudou. Také berte na vědomí, že nosit celý den jedny boty, by mělo být tabu. Pokud můžete, prostřídejte je.

Lázeň z octové vody

Do litru vlažné vody přidejte dvě polévkové lžíce octa a namočte si do ní nohy alespoň na deset minut. Po koupeli si ošetřete nohy hydratačním krémem. Opakujte alespoň dvakrát týdně.

Měňte ponožky

Jste zvyklá nosit do bot ponožky? Měňte je několikrát denně. Nejlépe však uděláte, když budete chodit bez nich. Nebudete tak své nohy neustále „zapařovat“.

Boty dezinfikujte

Pravidelně dezinfikujte boty, ale až poté, co po celodenním nošení takzvaně vyschnou. Používejte i sprej na nohy, opět klidně několikrát denně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...