Jak si pohlídat váhu!

Také jste se u vánoční tabule neubránila mlsání a vyskočilo vám nějaké to kilo nahoru? Nezoufejte!

Kdy jindy byste si měla dopřát dobrého jídla a pití, když ne o Vánocích! Můžete se ale řídit určitými pravidly a vaše váha nepůjde tak strmě vzhůru. Není to nic těžkého! Chce to jen pevnou vůli.

Také vás může zajímat ...

Nakupujte najedená a v hotovosti!

Jedním z největších pokušení na vás bude číhat už v obchodě při nákupu potravin.

Proto se na něj připravte a za žádnou cenu nechoďte do obchodu s prázdným žaludkem! Nebudete tak mít chuť na vše v regálech a v nákupním košíku vám tak skončí méně.

Na jídlo se soustřeďte!

Věnujte jídlu tu chvilku svého času a najezte se v klidu bez jakýchkoliv rušivých elementů.

Budete se tak rozhodně lépe soustředit na signály, které vám váš žaludek bude během jídla vysílat! Vy poznáte, kdy jste najedená a nebudete se zbytečně přejídat.

Nehltejte!

Zní to jako kárání malého děcka, ale tohle pravidlo nepodceňujte! Při konzumaci jakéhokoliv většího jídla dejte tělu čas, aby si samo řeklo dost! Pomůže vám, když si budete nandávat na vidličku menší kousky jídla a poctivě žvýkat každé sousto.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama