Jak si správně přát…

Přemýšlela jste někdy nad tím, proč se někomu jeho přání vyplní a jinému vůbec ne? Je to tím, že mnozí z nás svá přání nesprávně formulují nebo nevěří, že se jejich sny mohou uskutečnit. Poradíme vám, jak si přitáhnout do života, to, po čem toužíte.

Věřte ze srdce tomu, po čem toužíte

Také vás může zajímat ...

Možná, že se některé z vás ohradí. „Tak tohle není vůbec pravda! Myslela jsem snad ve svém přání na havárii, přála jsem si snad nemoci? Nemyslela jsem vůbec na žádné problémy. Vždycky jsem snila jenom o zdraví, štěstí a dostatku…!“ V tomto světě, ať tomu chcete věřit nebo ne, je všechno živé. A živé jsou i myšlenky.

Vesmír vaše myšlenky zaznamenává jako silné energetické impulsy a přesně dodržuje jejich naplňován.

Energie ukrytá v myšlenkách

Vesmír nikdy nerozumí „šumovým slovům“ jako „ano“ nebo „ne“, neexistují pro něj citové výrazy „kladný“ a „negativní“, „strach“ či „radost“. Všechno záleží na tom, kolik energie do svých myšlenek vkládáte. Často se třeba stává, že na něco pomyslíte a přitom se třeba něčeho polekáte. V té chvíli jste prožila strach tak silný, spojený s mohutným energetickým zábleskem, že i když se vám ta myšlenka mihla v hlavě asi tak na desetinu vteřiny, vesmír ji zachytil jako jasný příkaz, který nemůže nevyplnit.

Síla pozitivního myšlení

Vesmír plní vaše přání a vy ho sytíte svojí vírou v uskutečnění vašich přání. Je to přesně daná vzájemná výměna a poruší-li se jediný článek, poruší se i další Zamyslete se nad způsobem, kterým myslíte. Častý je kupříkladu tento způsob: „Je těžká doba, dobrou práci člověk sežene jen těžko, a jen těžko ušetří na vlastní byt. Ten si prostě nemůže koupit“.

A následují úvahy žalující na zpackaný život, stěžující si na špatné partnery, příbuzné a všechny kolem, vůbec všechno je špatné a určitě jiné, než byste si vy sama přála.

Vy sama tvoříte program, podle kterého žijete

Vesmír vám poskytne přesně to, co jste si objednala: těžkou dobu, těžko sehnatelnou práci, těžko si ušetřit na byt, přisune vám na dosah ruky i partnery, kteří všechno dělají špatně a na stříbrném podnosu vám dodá i ten zpackaný život, o kterém často mluvíte. Co podniknout, abyste změnila život k lepšímu?

Ve změně nám často brání slovo KDYBY, které žije ve vaší minulosti i přítomnosti a které s sebou vláčíte i do budoucnosti. Zastavte se.

Zkuste si představit, že žádné „KDYBY“ jste nikdy v životě neznala.

Projevujte vděčnost a naučte se děkovat

Nezapomeňte, že Vesmír plní vaše přání výměnou za lásku, kterou chováte ve svém srdci. Je jedno ke komu nebo k čemu – k přírodě, živým bytostem, práci nebo nějakým lidským výtvorům. Čím více je ve vás lásky, tím rychleji se plní to, co si přejete. Představujte si, že vaše přání už se splnila. Poděkujte osudu, že vás udělal takovými, jací teď jste.

Děkujte Vesmíru plnícímu vaše přání, Bohu za to, že stvořil tak nádherný svět, mamince a otci, že vás do tohoto světa přivedli a děkujte i sami sobě za to, že jste se narodila a co všechno máte.

Opravdu myslíte pozitivně?

Poučte se u špičkových specialistů z marketinku: Reklamní pracovníci předem a s nadšením popisují kladný scénář vývoje nějaké prodejní kampaně. Jestliže v tento jejich scénář uvěří také celá společnost, úspěch je zaručen. Funguje to! Proto i vy vymyslete pro sebe nový život, ve kterém nemá už žádné místo smutek a žal.

Uvědomte si, že to vy jste ten kouzelník, všechno záleží na tom, jak jste naladěna. Zodpovídáte za svůj osud a máte dost sil, abyste ho změnila k lepšímu.

Držíme palce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...