Jak si usmířil manželku?

Frontman kapely Kabát Josef Vojtek (54) si se svou manželkou Jovankou (41) a dvěma syny rád užívá domácí pohodu. Letos byly vánoční svátky u nich doma úplně jiné. Divoký rocker se rozhodl rozšířit svou rodinu.

Také vás může zajímat ...

Pořídili si se ženou snad po problémech z minulého roku miminko, které by je sblížilo? V polovině loňského roku měl totiž Pepa doma dost nepříjemné vysvětlování, protože ho reportéři opakovaně přistihli s krásnou brunetkou.

Tehdy se Vojtek dušoval, že s dotyčnou dámou jenom spolupracuje na hudebním projektu. Zdá se tedy, že začal doma zase sekat latinu. Jejich manželskou krizi prý zažehnal tím, že manželce domů pořídil dva francouzské buldočky s netradičním jmény Artuš a Attila. Jestli jim jejich usmíření nakonec vydrží, se teprve ukáže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...