Jak si užívá zbořeninu na Sicílii?

Před pár lety si herečka a dnešní asistentka Hana v seriálu Slunečná Eva Holubová (61) pořídila domek na Sicílii a dělala kolem něj značné tajnosti.

Pokud uveřejnila fotky s manželem, výtvarníkem Miroslavem Zdeňkem (65), pak tak, aby nebylo mnohovidět. Nyní už je známo to, že domeček leží ve starobylém městečku Sambuca a je také starobylý.

Také vás může zajímat ...

Tak starobylý, že tu desítky let nikdo nepřiložil ruku k dílu, po čemž nemovitost zoufale volá. Ostatně za ni herečka utratila sotva 100 000 Kč, takže to byla velká láce. Proč Eva koupila domek právě zde?

Sicilský domeček jí možná časem spadne na hlavu

Možná proto, že se tu vyrábí stejnojmenný anýzový likér a jezdí sem popustit uzdu své vášně, z níž se prý už vyléčila. Těžká romantika, na druhou stranu nevidíme snímky míst, která nelžou, tedy WC a koupelny. Nejsou to jen jámy na dvorku?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...