Jak si vybrat pleťovou vodu

Víte, k čemu vlastně pleťová voda slouží? Jak se používá a jak si vybrat tu pravou právě pro vás?

Pleťová voda by neměla chybět v koupelně žádné ženy, která se má ráda a chce, aby její pokožka vypadala zdravě, čistě a svěže.

Také vás může zajímat ...

Odstraní nejen maz

Tyto speciální vody mají úžasnou vlastnost – dočišťují pleť, aniž by ji vysušovaly. Používat byste ji proto měla nejen po večerním odlíčení, ale také ráno, abyste odstranila zbytky mastnoty, které na ní zanechal noční krém.

Pro osvěžení

Pokud bojujete s rychle se mastící pletí se sklonem k tvorbě pupínků, vybírejte pleťovou vodu s výtažky z okurky, aloe vera nebo čajovníku. Tyto rostliny mají moc navracet pleti přirozenou rovnováhu.

Bez alkoholu

Ženy se suchou pletí by měly sáhnout po pleťové vodě bez obsahu alkoholu a konzervantů (parabenů), které mohou způsobit alergii.

Hydratujte

Ztrácí vaše pleť přirozenou mastnotu a pružnost? Pro „zralý“ typ pleti bude nejlepší volit přípravky, které dodají pleti potřebnou hydrataci. Stejně jako majitelky citlivé pleti i vy byste se měla vyhýbat kosmetice s alkoholem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...