Jak si vychovat úžasného chlapa?

Každá z nás touží mít ve svém muži oporu. Jenže někdy je to skoro nadlidský výkon. Existují vůbec ideální chlapi? A můžete si takový poklad vytvořit i z muže, kterého už máte doma?

Sedíte v obýváku a v klidu pijete vínečko. Vtom vejde váš muž, evidentně naštvaný, se vším tříská a je hlučný. Jestli čekáte, že se vám pak omluví s tím, že si vybíjel vztek na nesprávném místě, raději dál koukejte na televizní seriál. Toho se totiž jen tak nedočkáte.

Přenechejte mužům kormidlo

My ženy očekáváme ve vztahu hlavně pochopení, zatímco muž respekt. Není nutné mít pravdu za každou cenu. Praktičtější je přenechat mužům kormidlo, nebo mu aspoň poskytnout zdání, že jim symbolické vedení ve vztahu přenecháváte.

Také vás může zajímat ...

Partnera také rozhodně ve společnosti neshazujte. Když začne vyprávět vtip, který už slyšíte podesáté, nebo vám vůbec nepřipadá vtipný, zkuste se tomu aspoň trochu usmát.

Malé děti a muži potřebují pravidla

Nedávejte mu vždy to, co chce, ale dejte mu to, co potřebuje.

Jako malé dítě potřebuje mít jasně stanovené hranice a pravidla, úplně stejně to potřebuje i váš muž. I psychologové říkají, že muže zkrátka nikdo dříve nenaučil partnerskou psychologii a to, jak mají vycházet se ženami.

Musíte ho to tedy naučit vy! Nebojte se ho vést, samozřejmě nenápadně. Muži mají velký respekt před trenérem, který jasně a důsledně řídí hru..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...