Jak si zvýšit sebevědomí

Také závidíte ženám, které po světě kráčí se vztyčenou hlavou a sebevědomí by mohly rozdávat? Nemusíte být zrovna arogantní, ale naučte se prodat vše, co máte! Je čas na změnu!

Každý den se pochvalte

Kritikou a nadávkami uvnitř sama sebe na to, co jste zase pokazila, určitě nijak nešetříte. Ale že byste se někdy pochválila, to vás asi ani nenapadne. Jenže právě umění pochválit sami sebe za dobře odvedenou práci nám dokáže s vaší sebejistotou úplné zázraky.

Buďte na sebe pyšní

Také vás může zajímat ...

Máte pocit, že jste k ničemu a nejste v ničem výjimečná? Zeptejte se svých přátel a rodiny, proč vás mají rádi a proč s vámi tráví rádi čas. Určitě se o sobě dozvíte spoustu nového a zjistíte, že rozhodně je na co být pyšná. Jen si to dokázat připustit a uvěřit sama sobě. Stojíte za to.

Zapřáhněte mozek

Nestagnujte a naučte se novým věcem. Překonejte svou lenost i ostych a přihlaste se třeba na kurz společenského tance nebo to zkuste znovu do školy! Budete se možná divit, kolik toho ve vás ještě dřímá a získáte tak další důvod, proč si sama sebe vážit.

Usmívejte se

Úsměv je jednou z nejsilnějších zbraní. Použijte ji i na své nadřízené a kolegy. Usměvavému člověku lidé víc důvěřují. Navíc to, co vysíláme do okolí, se nám většinou vrátí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...