Jak správně pečovat o vaši unavenou pleť?

Každá žena touží po tom, aby byla její pokožka stále tak krásná, jako když jí bylo dvacet či pět a dvacet let. Ale čas bohužel nedokáže zastavit žádná z nás. Proto je třeba se zařídit trochu jinak.

Zajímá vás, jak by měla pleť vypadat po padesátce, jak pečovat o pokožku s výraznými hlubokými póry nebo co je to vlastně chemický peeling? Zjistíte, že může být i prospěšný.

Také vás může zajímat ...

Vsaďte na speciální krémy

Po padesátce začne postupně pokožka ztrácet elasticitu a přirozenou barvu. Základem je dostatečný pitný režim a používání speciálních krémů s rozjasňujícím efektem. Vaše pleť tak bude zářit zdravím a krásou.

Chemie není jenom špatná

Obecně se všichni snaží chemii spíše vyhýbat. U peelingu ale platí pravý opak. Ten chemický je totiž daleko šetrnější než mechanický. Obličejová pokožka je po něm jemnější a lépe sjednocená.

Máte velké póry?

Odličujte, odličujte a zase jenom odličujte. A to i v případě, že nejste ten den třeba vůbec nalíčená. Pleť je zkrátka potřeba čistit dnes a denně. Tím zabráníte úplnému nebo pro začátek alespoň částečnému zanášení nevzhledných pórů a jejich následnému rozšiřování dál po obličeji.

Vyhněte se také jakýmkoli kosmetickým přípravkům na olejové bázi a sáhněte po lehčí kosmetice.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...