Jak správně používat korektor?

Myslela jste si, že korektor používají jenon dospívající slečny, když je trápí problémy s akné? To není pravda! Využijete ho i vy! A nejen na tmavé kruhy pod očima.

Na co všechno se vám bude korektor ve vaší kosmetické taštičce při každodenním líčení nejvíc hodit?

Také vás může zajímat ...

Záchrana po probdělé noci

Skoro jste se nevyspala a ráno musíte v práci vypadat opět perfektně? Sáhněte po korektoru ve světlejším odstínu a nakreslete jím pod každým okem větší trojúhelník. Ten pak houbičkou nebo štětečkem jemně zapracujete do pokožky. Takovou maskovací práci už stačí jen jemně zapudrovat a po probdělé noci nebudou nejmenší stopy.

Použijte ho na kontury

Stačí jen pracovat s trochu tmavším odstínem korektoru. Silnější čáru nakreslete pod obě lícní kosti a o něco menší pod spodní čelist. Všechny důkladně rozmažte, aby čáry nevypadaly nepřirozeně. Uvidíte, že to půjde samo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...