Jak stárnou znamení podle horoskopu?

Někdo z vrásek a kilogramů navíc šílí a proti stárnutí zuřivě bojuje s nasazením kosmetiky, módy, anebo plastické chirurgie, a někdo to přijímá tak, jak to je. Někteří zestárnou už dávno před tím, než jejich věk dosáhne skutečné zralosti. A jak jste na tom vy?

Beran
Čilý duch pomáhá beranům zachovat si mladickou energii až do stáří. Možná, že v šedesáti už si šaty na ples nepořídíte, ale vášeň pro tanec máte jako před čtyřiceti lety. Svých let si nevšímáte. Žijete přítomnou chvílí s tím, že zítřek je tak daleko a je zbytečné na něj myslet.

Také vás může zajímat ...

Býk
S léty tvrdohlavý Býk začíná lenivět v každém ohledu: jak psychicky, tak fyzicky. Je však od přírody velmi zdatný, proto nehledě na nemoci žije velmi dlouho. Zbožňujete jídlo a dobře se najíst považujte za potěšení. S postupujícím věkem proto obvykle nabíráte kila navíc.

Blíženci
Blíženci si v mládí vytknou cíl a jdou za ním, aniž by se hodlali dát omezovat léty. Nemá smysl doufat, že Blíženec přijde dřív z práce domů. Ani ve starším věku neumíte odpočívat. Vaše zájmy nehodláte opustit ani v penzi, a pracujete dlouho i v důchodovém věku.

Rak
Citlivý Rak si přeje, aby okolí respektovalo a uznávalo jeho ctihodné šediny. Z Raků bývají skvělí prarodiče, jaké si přeje mít doma většina dětí. Raci jsou dvojího druhu: jedni nikdy nedospějí a stále si hrají a ti druzí se na stará kolena rádi starají o všechny kolem.

Lev
Lvi touží po neustále projevené úctě a uznání. Chtějí být pro druhé napodobovaným vzorem, proto usilují o co nejdřívější dosažení životních cílů a kariérního postavení. Svým založením jste rozvážní a shovívaví, což se léty stále prohlubuje. K stáru býváte klidní, vznešení a často i lehce objemnější.

Panna
Panny se rády udržují ve formě a neustále pracují na zlepšení mozkové činnosti. Proto jsou z nich ve stáří dobře udržované dámy nebo stále výkonní džentlmeni. S přibývajícím věkem většinou zaujímáte k okolnímu světu negativní postoj, zvlášť při setkání s kritikou, kterou nechcete slyšet.

Váhy
Ještě v sedmdesáti letech jsou Váhy schopné tvrdit, že jim ještě nebylo ani čtyřicet. Velmi jim totiž leží na srdci jejich zevnějšek a obdiv u protějšku. Proto se uchýlí k jakýmkoliv metodám, jen aby co nejdéle zabránily tvorbě vrásek nebo přebytečných kil. Pečujete o sebe s láskou a výsledek je z dálky vidět.

Štír
K stáru se divoký Štír stává důstojným. Líbí se mu smýšlet o sobě jako o uznávaném filosofovi, který za léta nasbíral už dost moudrosti. Bohužel však často starší Štíři přehnaně lpějí na svých názorech a přesvědčeních, která občas ostatním vnucují. Přesto umíte stárnout s grácií.

Střelec
Střelci na stáří nechtějí ani pomyslet. Velmi rádi začínají na lidi dotírat otázkou, kolik jim vlastně hádají let a doufají v úžasné komplimenty. Je třeba říci, že pochvala je zasloužená, protože i když o sebe přehnaně nepečujete, umíte si uchovat přirozený půvab a sexappeal až do dlouhého stáří.

Kozoroh
Je znamení, které je nejvíce spojováno s časem. Jakoby pro Kozoroha čas plynul nějak opačně. Zdá se, že se narodil jako takový malý stařeček, příliš vážný, přemýšlivý a také zodpovědný na svůj věk. A jak stárne, začíná se u něj až tehdy projevovat hravost a dětinskost. Ve stáří jste už úplné a skoro bezstarostné děti.

Vodnář
S léty se z Vodnáře stává stále větší výstředník, přestává ho zajímat, co si o něm myslí okolí, a tak je schopen i ve stáří nosit vyzývavé oblečení a chovat se, jak se mu chce. Vodnáři bývají jako děti hloubaví. Čím jste starší, tím se umíte nad vše povznést a užít si lehkost bytí.

Ryby
Ze stáří mají citlivé Ryby až panickou hrůzu. Nejde jim vůbec o změnu jejich zevnějšku, ale potřebují toho v životě ještě tolik udělat a prožít! Právě proto tak rády bilancují jednotlivé etapy svého života. Nic tak ale nezkracuje život, jako věčný nepokoj. Čím méně byste řešili plynutí času, tím více byste toho mohli stihnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...