Jak svůdná Dara vydělává miliony?

Těžko říct, proč se právě teď rozhodla zpěvačka Dara Rolins (47) holedbat svými honoráři. Ale pokud je jejím záměrem odfiltrovat žádosti o zpěv na maturitních plesech, svatbách normálních lidí a podobnou chudobu, tak se jí to patrně podařilo.

Prohlásila totiž, že si měsíčně za normálních okolností přijde díky svým živým vystoupením zhruba na 700 000. K tomu se ještě počítá výdělek v řádu stovek tisíc za účinkování na internetu, kde jí za propagaci platí řada význačných značek.

Také vás může zajímat ...

Zdarma to ovšem není, zpěvačka sebou musí pořádně mrskat: neustále se fotí, má vlastní módní značku, vydává svůj diář, točí videoklipy. „Daň za vše je ale vysoká,“ upozorňuje Dara.

„Jsem kočovník. Jsou to hodiny, hodiny, hodiny na cestách. Co všechno jsem mohla udělat. Kolik věcí jsme si mohly říct a prožít s dcerou Laurou (12), co všechno jsem jí mohla ukázat. Ta směs výčitek mě velmi často ničí.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...