Jak to má Planková s erotikou?

Markéta Planková, Ján Koleník

Půvabná bývalá hvězda Ordinace Markéta Planková (38) je na vrcholu své kariéry a rozhodně se nemá za co stydět. Jak to ale má známá česká herečka se svojí nahotou? „O mě se ví, že svlékací a milostné scény nemám ráda, ale vždy se dají udělat hezky, a třeba jen náznakově,“ vysvětluje.

Dobře ví, že milostným scénám se jako herečka stejně nevyhne. Ale zatímco v Ordinaci se nechala v choulostivých záběrech zastoupit dablérkou, v dobovém seriálu První republika si vášnivou scénu s kolegou Jánem Koleníkem (37) střihla sama jen v tělových kalhotkách.

Rozhoduje se snad Planková podle toho, s kým má erotickou scénu natáčet? V současné době se připravuje druhá řada seriálu první republika. Rozjede tam snad Markéta mnohem náruživější scény? A mohla by snad mezi ní a jejím seriálovým milencem vzniknout žhavá aférka i ve skutečnosti?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...