Jak to spolu ve skutečnosti mají?

Není žádným tajemstvím, že k sobě Eva Holubová (61) s Bobem Kleplem (62) mají blízko. Opravdu je ale jejich vztah čistě přátelský, a nebo nám tají milenecký poměr?

Českým showbyznysem se linou spekulace, že herečka ze Slunečné Eva Holubová (61) a její dlouholetý kolega a kamarád Bob Klepl (62) před svými blízkými něco tají. A radost by z toho neměl především hereččin manžel Miroslav Zdeněk.

Také vás může zajímat ...
Herečka své nevšední city k Bobovi netají

Klepl totiž znovu ochotně mluví o tom, jak se v minulosti snažil Holubovou přemluvit k tomu, aby spolu něco měli. „Je pravda, že jsem po ní párkrát vystartoval,“ pochlubil se herec, který dokonce otevřeně tvrdí, že jsou společně v podstatě manželé.

Zvláštní také je, že ačkoli jsou oba zadaní, prý spolu tráví víc času než se svými partnery. Eva se navíc často účastní rodinných sešlostí Boba. „Chodí na svatby, oslavy, byla i na pohřbu mého táty,“ říká Klepl, podle kterého patří Holubová do jeho rodiny.

Evidentně tak k sobě stále mají hodně blízko a spekulace o tom, že jsou mileneckým párem, nabírají reálných rozměrů, vzhledem k Bobovým slovům, vcelku pochopitelně. Jak to ale spolu oba doopravdy mají, vědí nejlépe oni.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...