Jak to vlastně bylo s kolapsem manželky slavného baviče? Dovolená skončila průšvihem!

Už jsou naštěstí zpátky doma. Manželé Jiří (80) a Hanka (57) Krampolovi si prošli dalšími nepříjemnými zážitky. Byli pozváni jako porotci do Tuniska na soutěž o muže roku. Jiří to bral jako rekonvalescenci pro Hanku, že ji vezme po pobytech v nemocnicích na sluníčko.

Jenže to netušili, že v Tunisku stihne manželku kolaps. Čtyři dny byla izolovaná na jipce místní nemocnice, všichni o ni měli strach. Jeden den se opalovala a druhý na kapačkách v cizí zemi, v Africe. Naštěstí se ukázalo, že nemocnic je luxusní.

Také vás může zajímat ...

Pobyt také stál dvacet tisíc (které Hance po dohadování nakonec pojišťovna proplatila). Z pobytu na pláži zbylo nakonec jen jedno vykoupání v moři. Hanka to bere tak, že jí vlastně zkazili dovolenou. Kdyby ji prý nechali pořádně vyspat, tak by byla v pohodě.

Sice se jí udělalo černo před očima a měla průjem, ale to je u ní asi běžné. Ale v Tunisku ji vezli hned do nemocnice. Rozhodně jí ale „dovolená“ udělala dobře, po návratu s Jirkou žertovali, i když on jel na vozíku, kvůli „špatným“ nohám.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama