Jak utajil mistr exekucí Taclík svatbu?

Velkou záhadou zůstává milostný poměr herce Marka Taclíka (45) a jeho partnerky Pavly Růžičkové (30). O té je sice známo, že s ním vychovává vlastní půlroční dceru Matildu (0,5), ale o svatbě donedávna nebyla vůbec řeč.

Všechno prasklo při jedné akci, kde se pár společně nahlásil jako pan a paní Taclíkovi. Pavla totiž naprosto oficiálně používá příjmení svého partnera a otce své malé dcerky. Právě proto, že má za sebou Marek opravdu divoký rok, by se nikdo ani nedivil, že v tom zmatku stihl ze své životní partnerky udělat také svou právoplatnou manželku.

Také vás může zajímat ...

Oficiálně ji přitom představil teprve před rokem na loňském karlovarském festivalu, kde si také stihl uříznout pěknou ostudu, když podnapilý močil do tamního křoví.

Jako spořádaný manžel snad bude víc sekat latinu.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...