Jak vás muž drží za ruku?

Je úplně jedno, jestli se znáte chvíli, nebo dvacet let. Víte, že podle stylu, jak vás partner drží za ruku poznáte naprosto přesně, jaký je?

Experti na řeč těla umí z běžného podání ruky přečíst celého člověka. Při držení rukou jde o projev citů a vzájemného pouta. Pro někoho je to projev lásky, pro jiného otrava. Styl podání i držení ruky však prozradí hodně!

Také vás může zajímat ...

Nejistě a vlažně

Něžné, stabilní a jemné sevření je často vidět u čerstvě zamilovaných. Pokud vás muž drží tímto stylem neustále, je citlivý, vstřícný a otevřený a umí v životě poskytnout zázemí.

Hravě a pevně

Jsou jeho prsty ve vaší dlani neustále v pohybu? S tímto mužem vás čeká mnoho zábavy a experimentů. Není dobré ho brzdit, jakmile se cítí spoutáni nebo se nudí, jdou o dům dál.

Křečovitě vás svírá

Drží se vás jako klíště? To se toleruje jen na začátku, když je nervózní. Křečovité svírání ruky není ukázka síly, ale touha po vlastnictví a ochraně. Tento muž je nejistý a hledá oporu.

Jenom občas

Drží vás za ruku jen v případě vašeho naléhání, jinak považuje držení za ruce ve společnosti za zbytečné? Není to znak přelétavosti, je to spíš macho typ. Od něj velké nežnosti nečekejte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...