Jak využít kávovou sedlinu?

Na pomerančovou kůži

Pokud se chcete zbavit celulitidy a zpevnit kůži na nohou, vyrobte si účinnou mast. Stačí vám lžíce olivového oleje, dvě lžíce mořské soli, jedna lžíce mleté kávy a tři kapky citrusového esenciálního oleje.

Také vás může zajímat ...

Vše zamíchejte a krouživými pohyby vmasírujte do pokožky. Opakujte jednou týdně.

Vyživí rty

Smíchejte kávovou sedlinu s lžící másla nebo olivového oleje, pořádně promíchejte a směsí si promasírujte rty. Zbaví vás odumřelých šupinek a krásně je prokrví.

Zbaví vás vrásek

Pomocí kávy můžete zatočit i s vráskami. Stačí si uvařit kávu, smíchat ji s jedním žloutkem a lžící žitné mouky. Vše zamíchejte tak, aby vznikla hustá pasta. Naneste ji na tvář a nechte deset až patnáct minut účinkovat. Pak obličej opláchněte.

Vyživí suchou pleť

Smíchejte jednu lžičku sedliny, jednu polévkovou lžíci zakysané smetany, lžičku kvalitního kokosového oleje a větší lžíci medu. Všechno ohřejte ve vodní lázni. Nechte krém vychladnout a naneste jej na pleť. Nechte působit alespoň patnáct minut, poté ho smyjte pod vlažnou vodou

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama