Jak využít magické noci v dnešní době?

Kouzlo pro pevné zdraví

Připravte si nápoj z těchto bylin: jitrocel, kopřiva, listy pampelišky, řebříček, květy sedmikrásky, listy břízy, vlašského ořechu, přesličky a květu měsíčku. Od každé byliny použijte tři kusy, zalijte je litrem vroucí vody a nechte pár minut louhovat. Nápoj pak společně se svými blízkými vypijte v klidné atmosféře.

Také vás může zajímat ...

Kouzlo pro dostatek peněz

O Svatojánské noci nalijte do poloviny sklenice vodu s bublinkami, zbytek doplňte drobnými mincemi tak, aby byla sklenka co nejvíce plná. Uzavřete ji víčkem nebo přiklopte a vezměte ji do obou rukou.

Uvolněně se do ní dívejte a představujte si, jak mizí vaše finanční starosti a vše se obrací k lepšímu. Poté sklenici postavte za okno a nechte ji, aby na ni svítil měsíc.

Kouzlo pro přivolání lásky

Večer před Svatojánskou nocí rozdrťte na prach muškátový oříšek, sušené květy jasmínu, růženín a lastury z ústřic.

Při tom myslete na osobu, jejíž srdce chcete získat. Prášek pak vložte do váčku, který by měl být z nějakého přírodního materiálu. Přesně o půlnoci posypte práškem práh, kde váš vyvolený bydlí, a to tak, aby byl nucen přes něj přejít, až ráno vyjde z domu.

Podle tradice by se pak do vás měl zamilovat. Rozhodně to stojí za vyzkoušení!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...