Jak zabránit vypadávání vlasů?

Pozor na tužidla a laky

Pokud jste zvyklá denně používat přípravky na vlasy, díky kterým vám účes vydrží po celý den, omezte je. Nejenže zatěžují vlasy, ale i pokožku hlavy.

Také vás může zajímat ...

Neobejdete-li se bez nich, kupte si lak a tužidlo na přírodní bázi, už i takové se u nás v drogeriích konečně dají pořídit.

Nepoužívejte gumičky

Každodenní stahování vlasů do těsného účesu vlasům škodí. Jejich mechanické namáhání totiž způsobuje i jejich vypadávání.

Dodejte tělu bílkoviny

Hodně bílkovin a vhodných tuků vaše vlasy může zachránit. Jezte špenát, ořechy a ryby!

Pokud chcete vyzkoušet i něco exotičtějšího, kupte si mořské řasy a udělejte si z nich třeba salát. Seženete je ve všech větších supermarketech.

Udělejte si masáž hlavy

Skvěle si u ní odpočinete a také vám prokrví pokožku hlavy a vlasové váčky. Díky tomu vám porostou vlasy mnohem rychleji.

Někdy postačí i pomalé kartáčování, ale musíte dbát na to, aby kartáč neměl kovové hroty. Vždy je lepší hřeben s přírodními štětinami.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...