Jak zamaskovat široké boky

Halenky s vycpávkami

Nemusí jít o klasické obří vycpávky ve stylu 80. let, ale volte ty decentní, které vám alespoň trošku rozšíří ramena a vaše široké boky tím opticky zúží. Stejně taky volte trička a halenky s volnějšími rukávy, díky kterým dosáhnete podobného efektu.

Také vás může zajímat ...

Tmavé barvy

Fakt, že černá barva zeštíhluje, je dobře známý. A pokud není venku vyloženě teplo, spolehněte se na tohle habáječné kouzlo i vy. Ať už nosíte sukně nebo kalhoty, vždy v obchodě sáhněte po tmavším odstínu.

Výrazné šperky

Pokud si na krk vezmete velký, zajímavý (ale vkusný) šperk, oči všech lidí okolo budou přitahovány právě k němu a nedostatky vaší postavy tak opticky ustoupí do pozadí.

Podobně může fungovat také lehké odhalení dekoltu, pokud víte, že je stále půvabný.

Materiály a vzory

Pokud nechcete v dolních partiích ještě nakynout, vyhněte se oblečení z leských látek, které zdůrazní každý špíček.

Zapomeňte také na vodorovné pruhy. Výrazné vzory, například květinové, patří ve vašem případě jen na halenky..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...