Jak znovu vrátit radost do života?

Máte pocit, že na nic nemáte sílu, nic se vám nechce dělat a ztratila jste všechnu energii? Poradíme vám 4 způsoby, jak zatočit se syndromem vyhoření.

Ticho uzdravuje

Také vás může zajímat ...

Během dne jste neustále v hluku. Útočí na vás zprávy, i sociální sítě. Proč se těmto vlivům vlastně vystavujeme? Máme strach z ticha? Vzpomeňte na jogíny a poustevníky. V tichu dochází k léčení duše. Zkuste nezapínat televizi a vnímat léčivé zvuky přírody a ticha.

Zbavte se napětí

Snažte se vytěsnit myšlenky, které vás nenechají v klidu pomocí nějaké činnosti, nebo se ze svých emocionálních stavů můžete vypsat. Když budete plakat, nebo se procházet, může vám to pomoci povolit napětí. Váš problém, vymanit se z negativní situace, to ale neřeší.

Hodně spěte

Pokud už nevíte kudy kam, jděte si lehnout. Zavřete oči a sledujte svůj dech. Nádech-výdech, nádech-výdech — to je nejjednodušší způsob meditace. Během ní se uvolňují svaly, snižuje se napětí a intenzita úzkosti. I když neusnete, je to účinný odpočinek pro vaše nervy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama