Jak zrají ženy podle horoskopu?

Některé ženy stárnou s grácií a s přibývajícím věkem se smiřují snadno. Jiné proti stárnutí zuřivě bojují nasazením kosmetiky a plastické chirurgie. Některé zestárnou dávno před tím, než jejich věk dosáhne skutečné zralosti. A jak jste na tom, podle hvězd, vy?

BERAN

Také vás může zajímat ...

Čilý duch pomáhá beranům zachovat si mladickou energii až do stáří. Možná, že v šedesáti už si šaty na ples nepořídíte, ale vášeň pro tanec máte stejnou jako před čtyřiceti lety. Svých let si vůbec nevšímáte. Žijete pouze přítomnou chvílí a věříte, že zítřek je tak daleko, že je zbytečné na něj myslet.

BÝK

S léty se tvrdohlavý Býk stává méně pružným a začíná lenivět v každém ohledu: jak psychicky, tak fyzicky. Je však od přírody velmi zdatný, proto nehledě na nemoci žije velmi dlouho. Zbožňujete jídlo a dobře se najíst považujte za rajské potěšení. S postupujícím věkem proto obvykle nabíráte kila navíc.

BLÍŽENCI

Blíženci si v mládí vytknou cíl a jdou za ním vpřed, aniž by se hodlali dát jakkoli omezovat léty. Nemá smysl doufat, že Blíženec přijde dřív z práce domů. Ani ve starším věku neumíte odpočívat. Vaše zájmy nehodláte opustit ani v penzi. Máte-li možnost, pracujete i dlouho v důchodovém věku.

RAK

Rak si přeje, aby okolí respektovalo a uznávalo jeho ctihodné šediny a zkušenosti. Z Raků bývají skvělí dědečkové a babičky, jaké si přeje mít doma většina dětí. Raci jsou dvojího druhu: jedni nikdy nedospějí, stále si hrají a zkoušejí nové věci, a ti druzí se na stará kolena rádi starají o všechny kolem. Co je váš případ?

LEV

Lvi touží po projevené úctě, uznání a často i klanění. Chtějí být uznávaným a napodobovaným vzorem, proto usilují o co nejdřívější dosažení svých životních cílů a solidního po-stavení. Svým založením jste rozvážní, což se léty stále prohlubuje. K stáru býváte klidní, vznešení a často také lehce objemnější.

PANNA

Panny se rády udržují v dobré formě a neustále pracují na zlepšení své mozkové činnosti. Proto stáří většinou vítají jako dobře udržované dámy a stále výkonní džentlmeni. S věkem většinou zaujímáte k okolnímu světu stále negativnější postoj, zvlášť při setkání s kritikou, kterou nechcete slyšet.

VÁHY

Ještě v sedmdesáti jsou Váhy klidně schopné tvrdit, že jim ještě nebylo padesát. Velmi jim totiž leží na srdci vlastní zevnějšek. Proto se uchýlí k jakýmkoliv metodám, jen aby co nejdéle zabránily objevení jakýchkoli vrásek, přebytečných kilogramů a projevů stárnutí. Pečujete o sebe prostě rádi a výsledek je vidět

ŠTÍR

K stáru se divoký Štír stává důstojným a vznešeným. Líbí se mu smýšlet o sobě jako o uznávaném filosofovi, který za léta nasbíral už dost moudrosti a zkušeností. Bohužel však velmi často starší Štíři přehnaně lpějí na vlastních přesvědčeních, která občas ostatním vnucují. Přesto stárnete s grácií

STŘELEC

Střelci na stáří nechtějí ani pomyslet. Někdy začínají na lidi dotírat otázkou, kolik jim hádají let a doufají v pár úžasných komplimentů. Je třeba říci, že pochvala je zasloužená, protože i když o sebe přehnaně nepečujete, umíte si dobře uchovat váš přirozený půvab a sexappeal až do vysokého stáří.

KOZOROH

Kozoroh je znamení, které je nejvíce spojováno s časem. Jakoby pro ně čas plynul opačným směrem. Kozoroh se narodí jako takový malý stařeček, příliš vážný na svůj věk, zodpovědný a moudrý. A jak dospívá a stárne, začíná se v jeho povaze projevovat stále více dětinství. Ve stáří jste skoro už úplné děti

VODNÁŘ

S léty se z Vodnáře stává stále větší výstředník, přestává ho zají-mat, co si o něm myslí okolí, a tak je schopen ještě v šedesáti nosit vyzývavé oblečení a chovat se, jak se mu zachce. Vodnáři bývají často jako děti hloubaví a vážní. Čím jste starší, tím se umíte nad všechno povznést a užít si lehkost bytí.

RYBY

Ze stáří mají Ryby panickou hrůzu. Nejde jim o krásu a zevnějšek, ale potřebují toho přece ještě tolik udělat, prožít a stihnout! Právě proto Ryby tak rády hodnotí etapy svého života a bilancují. Nic tak ale nezkracuje jejich život, jako věčný nepokoj. Čím méně byste se zneklidňovali, tím více byste toho stihli

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...