Jak zvládne roli dvojnásobné maminky?

Takřka tři roky po narození dcery Jasmíny (2) je herečka ze seriálu Ulice Lenka Zahradnická (35) dvojnásobnou maminkou.

Lenka má naštěstí velkou oporu v partnerovi

A opět porodila holčičku, která přišla na svět 4. června v Oblastní nemocnici Příbram a dostala jméno Jovanka. „Už teď je pochopitelně geniální, má neuvěřitelně moc vlasů a krásná je, až okenní tabulky praskají,“napsala maminka na sociální sítě pouhý den po porodu. A bude tudíž zajímavé sledovat, jak s její rolí naloží v Ulici.

Také vás může zajímat ...

Nejpravděpodobnější variantou se jeví,že i coby Hedvika v seriálu otěhotní se svým partnerem Otou, jehož hraje Filip Rajmont (42). Pokud tomu ale tak skutečně bude, čeká ji nejspíš hodně práce. Přece jen starat se o dvě děti a k tomu natáčet seriál nebude žádný med.

Lenka má ale naštěstí velkou podporu v partnerovi Michalovi Vavrovi a společnými silami by to tak mohli zvládnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...