Jaká je pravda o jejím vztahu s milencem?

Otevreni butigue Piubag, zasnoubeny Domenico Martucci

Počínaje opileckou eskapádou, kterou Dagmar Patrasová (62) předvedla v závěru uplynulého roku, se od ní prý pomalu distancují nejen všichni známí, ale dokonce tak trochu i její rodina včetně milované dcery Anny (23) či syna Felixe (35).

Dá se tak s nadsázkou tvrdit, že jí vlastně zbyl pouze její přítel, italský podnikatel Vito. Co je doopravdy zač? Na něj pravidelně Patrasová pěje ódy a snaží se, aby v očích veřejnosti vypadal jako onen „princ na bílém koni“, který zpěvačku zachránil a dostal z nejhoršího.

Také vás může zajímat ...

Možná to ale není úplně tak pravda. Nedávno se totiž dostaly na veřejnost informace, že se stará o její profily na sociálních sítích. Má to tak být právě on, kdo sdílí s jejími fanoušky značně bizarní fotky, ze kterých má legraci většina lidí, kteří ji sledují.

Žena, která si tak v minulosti vybudovala jistou míru uznání za to, jak rozdávala radost svými písničkami a říkánkami dětem, je nyní v očí veřejnosti za někoho, kdo k počítači nevstoupí bez toho, aby si předtím nedal alespoň sklenku vína.

Ano, sice jí to přináší nové a nové sledující, ovšem jsou to spíše lidé, kteří se jdou na její profily zasmát, a ne ji sledovat a vzpomínat na její umělecké výkony či jen zvědavě zjišťovat, co zrovna dělá.

Myslí to s ní Vito opravdu dobře, nebo je to jeho promyšlená hra?

Její kariéra jde ke dnu Otázkou je, jestli má Dáda vůbec potuchy o tom, co se v poslední době děje na jejích profilech na sociálních sítích. Dříve totiž na jednotlivé komentáře fanoušků reagovala, ale v poslední době přestala.

Možná jí Vito doporučil, aby je raději nečetla, jelikož je pravdou, že mnoho z nich by nejspíše Patrasové úsměv na tváři zrovna nevytvořilo. Až si ale jednou svůj Instagram projede, možná bude pořádně překvapená.

Už ale bude tak trochu pozdě na to, aby ho začala budovat tak, aby to začalo připomínat tu Dádu, kterou měli všichni tolik rádi. Je mu oddaná Vita ale nejspíše miluje a důvěřuje mu natolik, že prostě věří, že cesta, kterou zvolil, je správná a nechává to na něm.

Jelikož ale Patrasová získává čím dál více nekalou pověst, může se klidně stát, že už s ní nebude mluvit vůbec nikdo kromě něj. Že by to byl od začátku jeho plán, odstřihnout ji úplně od všech a mít ji jen pro sebe? Nejhorší pak bude, když tato „hra“ přestane Vita bavit a s Dádou ukončí vztah.

To by totiž znamenalo, že skončí úplně sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama