Jaké děláte chyby v hubnutí?

Nejíte

Když nejíte, kila vám ubývají, ale po čase se vždy vrátí. Pro tělo není hladovění zdravé, a tak si po období, kdy nejí, vezme vše zpátky.

Také vás může zajímat ...

Tuk

Nevynechávejte ze své stravy tuky. Tuky tělo potřebuje k vytváření energie. Nízkotučné výrobky nemají automaticky nižší obsah kalorií. Chce to zkrátka sledovat etikety a vědět, kolik čeho co má.

Čas

Pokud se snažíte jíst vyváženě, dostatečně se hýbete, ale po zhubnutí určitých kilogramů se vrátíte ke svému původnímu životnímu stylu, můžete opět kila nabrat. Není důležité jíst dietně pouze určité období, ale dlouhodobě. Není jiná cesta.

Dietní potraviny

Ne všechny potraviny, které se tváří jako dietní, vám pomohou. Dietní verze potravin sice neobsahují cukr, ale mají v sobě umělá sladidla, ta v hubnutí nepomáhají. A nízkoenergetická hodnota? Budete mít po nich hlad.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...