Jaké má herečka nedostatky?

Mnoho celebrit se v dnešní době spíš chlubí tím, co všechno umí, než tím, kde má rezervy. Tereza Bebarová (45), kterou můžete znát ze seriálu Ulice, ale nemá problém přiznat, že by se v něčem mohla zlepšit.

Také vás může zajímat ...

„Partner mi říká, že u mě chcípne i umělohmotný kaktus a taky mi někdy říká, že jsem vrah květin,“ svěřila se Tereza. V minulosti Bebarová ani příliš nezářila v kuchyni. Kvůli spoustě práce na ní totiž neměla dlouho moc času.

Zahradničení nikdy nebyla její parketa

„Teď se zajímám o všechno,“ říká Tereza, která se třeba péct naučil hlavně kvůli svým dětem. Starší dcera Klaudie (8) dokonce její snahu doma péct ocenil, když jí před časem ke Dni matek napsala dopis, ve kterém stálo, že jí za to děkuje. A to samozřejmě každou maminku potěší vůbec nejvíc, když ji její dítě pochválí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...