Jaké si vybrat lázně?

Potřebujete si odpočinout nebo vám lékař doporučil pobyt v lázních a vy teď nevíte, jaké si zvolit? Česká republika je země bohatá na lázeňská města. Pojďte se s námi podívat, kde se co léčí a jaké zajímavosti v těchto lázních naleznete.

Karlovy Vary

Také vás může zajímat ...

Jsou synonymem pro české lázeňství. Léčí se zde především diabetes, obezita a nemoci zažívacího ústrojí. Kromě proslulé kolonády můžete navštívit v okolí například Andělskou Horu.

Františkovy Lázně

Tyto lázně najdete v Karlovarském kraji. Léčí se zde lidé se srdečními a cévními chorobami, rovněž onemocnění pohybového aparátu a lidé po léčbě rakoviny. V okolí se můžete vydat na spoustu zajímavých výletů. Kromě samotných lázní stojí za vidění i hrad Loket či chebský hrad.

Poděbrady

Tyto lázně se nacházejí pár desítek kilometrů od Prahy. Jezdí se sem léčit především kardiaci, lidé s poruchami látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí. Až budete v Poděbradech, nezapomeňte navštívit poděbradský zámek a v okolí pak například Kutnou Horu.

Třeboň

V tomto městě naleznete především léčebné procesy, pokud máte nemoci pohybového ústrojí či revmatické choroby. Za vidění stojí celá řada třeboňských památek, jako je zámek či Schwarzenberská hrobka, v okolí pak můžete navštívit například zámek Hluboká nad Vltavou či Český Krumlov.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...