Jaké zaručené triky vám usnadní líčení?

Nebaví vás se líčit a trávit hodně času před zrcadlem, přesto toužíte vypadat upraveně a krásně? Máme pro vás jednoduché a účinné vychytávky, díky nimž budete vypadat jako z kosmetického salonu. Jak na to?

Krásné oční linky

Také vás může zajímat ...

Máte problém si namalovat vnější oční linky, protože přetahujete nebo je nemáte rovné? Postačí vám k tomu kreditní neo jakákoliv jiná karta. Jednoduše si ji přiložte k oku a podél její delší hrany namalujte tužkou na oči linku.Výsledek bude jako od profesionála.

Objem vašich řas

Pokud jsou řasy více objemné, vypadají lépe. Abyste toho docílila, naneste si malé množství zásypového pudru pomocí tyčinky do uší na vrchní stranu řas. Následně použijte řasenku a řasy si namalujte. Efekt hustých řas vám vydrží dlouhou dobu.

Jak zvýraznit rty

Používáte své vybrané rtěnky stále dokola? Vezměte bílou linkovací tužku, klidně se nebojte použít i jiné barevné odstíny a udělejte pár tahů na rtech. Na tuto vrstvu teprve naneste rtěnku.

Jak zvýraznit lícní kosti?

Rozjasňovač naneste v malém množství na houbičku a velkými obloučky ho aplikujte na obličej, směrem od obočí ke koutkům úst. Rukou pak lehce rozetřete.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...