Jakého rozhodnutí Kolářová dodnes stále lituje?

Slávu může oblíbené české herečce Daniele Kolářové (71) každý závidět. Ona ale ví, že udělala chybu, a kdyby mohla vrátit čas, rozhodne se jinak. Proč by si už znovu nevybrala to, co ji celý život živí?

„Já měla víc štěstí než rozumu, jenže jsem závislá na druhých,“ lituje zpětně svého rozhodnutí stát se herečkou. Zdá se tak, že není moc vděčná za to, co se jí v životě povedlo. Daleko raději by dělala podle svých slov něco s přírodou. Třeba zahradní architektku.

Také vás může zajímat ...

Práce herečky jí přitom umožnila poznat celou řadu skvělých lidí jako třeba jejího milovaného manžela, režiséra a herce Jiřího Ornesta (†70), kterého musela před více než rokem pochovat a o něhož se do poslední chvíle dojemně starala.

Stojí za její nechutí k jejímu povolání křivda Divadla na Vinohradech, odkud byla vyhozená z důvodu omlazení souboru nebo něco jiného?

Na svého muže nikdy nezapomene!

Chlapi jí už nic neříkají

Přiznala, že slavné milostné scény, kde se muchlovala s cizími muži před kamerou, jí nic neříkaly a vždy pro ni byly problém. „Nejradši bych je vypustila a vyhnula se jim. Nemám problém natáčet, že se v posteli probouzím! Ale aby tam se mnou ještě ležel nějaký mužský, na to se už vážně necítím,“ přiznává oblíbená herečka.

Těžko říct, zda je zatím nepříjemná zkušenost během natáčení z minulosti, nebo prostě takové scény už nemá zapotřebí. Každopádně s jedním mužem jí to na place vždycky neskutečně jiskřilo! Tím vyvoleným nebyl nikdo jiný než její herecký kolega Jaromír Hanzlík (70).

Jako velmi oblíbená dvojice se od sebe nehnuli ani v divadle, ani ve filmu.

K jakému muži ji to vždycky táhlo?

Třeba v takových letních klasikách, jako je Noc na Karlštejně nebo Léto s kovbojem. A Daniela dokonce práskla, že pro něho měla a má stále slabost. „Určitá chemie mezi námi existuje, protože hrát lásku a vášeň s partnerem, s kterým se nesnášíte, moc nejde. Dělali bychom si naschvály,“ potvrdila s tím, že občas prý mezi nimi proběhla po klapce i pořádná hádka, ale zase se pročistil vzduch.

Možná, že nechybělo málo a v době, kdy se se svým zesnulým manželem rozváděla, a než si ho po letech opět vzala, mohl vzniknout nový pár.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...