Jako kluk trpěl George Clooney brutálním posměchem spolužáků!

Dvakrát vyhrál sázku, že se nestane otcem!

Už od začátku své kariéry se George Clooney (59) stal idolem žen na celém světě. I on ale zažil, co to znamená šikana a výsměch. V době dospívání totiž bojoval s nepříjemným onemocněním!

Pokud má dítě vzory ve svých rodičích a příbuzných, je šance, že se podle nich bude řídit. George Clooney (59) takové vzory měl hned dva, otec byl populárním televizním hlasatelem, tetička zase známou zpěvačkou. K prostředí showbyznysu měl tak George už odmala blízko.

Také vás může zajímat ...

Vytouženou smlouvu nedostal!

V televizi jako zpravodaj George pracovat nechtěl, aby nedělal tatínkovi konkurenci. Ačkoliv je dnes brán jako jeden z nejpřitažlivějších mužů světa, prošel si herec v době dospívání hodně těžkým obdobím. Prodělal totiž obrnu lícního nervu, což značně omezilo jeho mimické a vyjadřovací schopnosti.

Děti bývají zlé a tehdy se to plně projevilo, protože George byl po celý rok, kdy s onemocněním bojoval, terčem posměchu kluků i holek. Hodně si oddechl, když nad obrnou zvítězil a mohl zase mluvit a tvářit se normálně.

Mnoho nechybělo a místo herectví by se vydal na sportovní dráhu. Byl hodně dobrý v basketbalu a baseballu, usiloval i o smlouvu ve slavném týmu Cincinnati Reds, ale tu bohužel nedostal. Nebo spíš bohudík, protože by tím svět připravil o jednoho hollywoodského sympaťáka a spoustu skvělých rolí.

Prohrály i na druhý pokus!

Ačkoliv byl často považován za jednoho z posledních starých mládenců v Hollywoodu, měl za sebou George Clooney jedno manželství. Uzavřel ho v devětadvaceti letech. S Taliou Balsam (61), dcerou známého hollywoodského herce Martina Balsama (+76) vydržel čtyři roky.

Stačilo mu to k veřejnému prohlášení, že už ho nikdy žádná žena do svatební síně nenažene. Dost tím provokoval své dvě herecké kolegyně, Nicole Kidman (53) a Michelle Pfeiffer (62). Ty s ním uzavřely sázku, že než mu bude čtyřicet, tak se nejenom ožení, ale bude mít i děti.

Kdyby George prohrál, musel by každé z nich dát deset tisíc dolarů. Dopadlo to ovšem v jejich neprospěch. Dámy se ale nevzdaly a přišla nová sázka, tentokrát byl ve hře věk padesáti let a stejné podmínky.

Tentokrát už si opravdu věřily. George ale své slovo dodržoval a tak Nicole s Michelle prohrály podruhé. Potřetí už to nezkoušely a udělaly chybu. Netušily totiž, že George po padesátce potká ženu svých snů a matku budoucích dětí!

Vybral si žádanou nevěstu!

Ta, která si slavného herce nakonec omotala kolem prstu, opravdu stála za to. Amal Alamuddin (42) byla totiž nejen kráskou, ale rovněž velmi inteligentní a úspěšnou mezinárodní právničkou.

Veřejnost ji znala z populárních magazínů, kde ji novináři pravidelně označovali jako jednu z nejžádanějších budoucích nevěst. Amal, která pochází z Libanonu, obhajovala i různé celebrity. Vztah s Georgem se jí dařilo utajit až do chvíle, kdy všechno prozradil zásnubní prsten na její ruce.

Jeden rok přesně ode dne, kdy se dvojice seznámila, měla velkolepou svatbu v Benátkách. Konala se poslední zářijovou sobotu roku 2014 v renesančním paláci. Oddávajícím byl bývalý římský starosta.

Příznivci hollywoodské hvězdy si pak vychutnali pohled na novomanžele, jak při západu slunce projíždějí gondolou po benátských kanálech. Ačkoliv si George nebral Amal kvůli jejímu těhotenství, na otcovství nemusel čekat dlouho. A nešlo jen o jednoho potomka, ale hned o dva najednou.

Při lékařské prohlídce se totiž zjistilo, že Amal bude mít dvojčata. Po narození dětí se slavný elegán dočista proměnil. Péče o dva malé človíčky z něho podle jeho vlastních slov udělala úplně jiného muže.

Ve věku, kdy se spousta jeho kolegů už raduje z vnoučat, stal se z herce vzorný otec, který se věnoval přebalování a ukolébávání dětí. Další potomci už nepřijdou, ale Amal s Georgem na to vyzráli: mají totiž syna i dceru najednou!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...