Jako na horské dráze: Zase chce něco jiného!

Miláček národa, božský Karel Gott (†80), má možná štěstí, že odešel právě včas.

Nemůže už totiž vidět, jak to jeho dvě nejstarší dcery na tomto světě vedou. Mladší Lucie Kovaříková (33), ač matka dvou dětí, se kvůli mladšímu muži loni rozvedla. Ještě hůř to vypadá s Dominikou Gottovou (47).

Také vás může zajímat ...
Dcery Karla Gotta.

Ta vedla velmi svobodný, místy až nezřízený život, velkou část po boku finského rockera Tima Tolkkiho (54), a její zdravotní stav tomu odpovídá. Trpí cukrovkou, což ji neodrazuje od konzumace alkoholu. Měla nastoupit do skladu, ale ve firmě jí prý při vstupní prohlídce zjistili vysoký tlak a ztučnělá játra, takže ji odmítli zaměstnat.

Musí se konečně léčit! Snad proto se údajně opět vrací do péče svého manžela, na život v Česku už definitivně rezignovala a stěhuje se prý opět zpátky do Finska – což je její momentální rozhodnutí. Uvidíme, zda poslední.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama