Jakou kabelku si vzít na dovolenou?

Dokonalé opálení a slušivé plavky nejsou to jediné, co vás na dovolené může zdobit. Nezapomínejte ani na pěknou kabelku, která se vám bude na pláž či k bazénu určitě hodit. Jakou si vybrat, abyste zazářila posledním módním výstřelkem?

Také vás může zajímat ...

Proutěné a slaměné

Málo který kousek vyvolává pocit léta jako právě slaměné či proutěné kabelky. Zůstat nemusíte pouze i jejich přírodní barvy a klidně se odvažte i do barevného experimentu. Nebo naopak zvolte takovou, na které se bude vyjímat pěkná barevná výšivka.

Kam je nosit?

Už dávno nejsou pouze kouskem, který byste si vzala na pláž. Vytáhnout je můžete s klidným srdcem i do města. Na nákup nebo menší procházku. Jediné, kde je jen těžko upotřebíte, jsou sportovní a společenské večerní akce. Tam sáhněte raději po kožené klasice.

Vyberte tvar přesně pro sebe

Nepředstavujte si pouze velkou proutěnou bažinu, ve které nemůžete najít klíče ani peněženku. Z těchto přírodních materiálů se vyrábějí romantická psaníčka i menší kulaté extravagantní doplňky. Záleží jenom, kam se zrovna chystáte a co všechno do ní potřebujete napasovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...