Jakou mocnou vnitřní sílu skrývá mandle?

Znala jste do teď plody mandloně pouze jako chutné oříšky? Pak vězte, že pod jejich skořápkou je ukrytý důležitý zdroj přírodních látek, které působí blahodárně na vaši krásu i zdraví. Kde konkrétně může pomoct?

Určitě už jste se alespoň jednou buď během zimních dnů na horách nebo v létě neuhlídala na sluníčku a pokožka se vám zbarvila dočervena. A právě to je jedna z těch chvil, kdy si vezmete k ruce mandlový olej.

Také vás může zajímat ...

Díky jeho vitamínům A, E a F funguje skvěle při regeneraci kůže. Stačí jím jen postižená místa zlehka natřít. Když vás trápí suché vlasy a nehty Věděla jste, že za vašimi problémy se suchými vlasy a polámanými nehty může dost možná nedostatek hořčíku? I tady vám pomohou plody mandloně, které mají vedle vitamínů také velké množství minerálů.

Bohatě postačí, když si každý den místo bramborových lupínků nebo bonbonů dáte pár mandliček. Bojuje s citlivou pokožkou Ať už vaši citlivost pleti způsobilo cokoliv, je pro vás mandlový olej tou nejlepší volbou.

A to hlavně díky velkému množství nenasycených mastných kyselin a mastných olejů, které ho tvoří až z 60%..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...