Jakou mocnou vnitřní sílu skrývá mandle?

Znala jste doteď plody mandloně jen jako chutné oříšky? Pak ale vězte, že pod jejich pevnou skořápkou je ukrytý důležitý zdroj přírodních látek, které působí blahodárně na vaši krásu i zdraví. Kde konkrétně vám může pomoci?

Během léta jste se určitě ales- poň jednou při opalování na sluníčku nehlídala nebo zapomněla použít krém s ochranným faktorem a pokožka se vám zbarvila dočervena. A právě to je jedna z těch chvil, kdy si vezmete k ruce mandlový olej. Díky jeho vitaminům A, E a F funguje skvěle při regeneraci kůže. Stačí jím jen postižená místa zlehka natřít. To ale není zdaleka jeho jediné vy- užití.

Proto ho po létě neuklízejte.

Olej využijete také v nadcházejícím chladnějším období.

Také vás může zajímat ...

Když vás trápí suché vlasy a nehty

Věděla jste, že za vašimi problémy se suchými vlasy a polámanými nehty může dost možná nedostatek hořčíku? I tady vám pomohou plody blahodárné mandloně, které mají vedle velkého množství vitaminů také velké množství minerálů. Bohatě postačí, když si každý den místo bramborových lupínků nebo sladkých nezdravých bonbonů dáte u sledování televize pár mandliček.

Už za jeden měsíc můžete vidět rozdíl.

Stačí i malá hrstička denně.
Stačí i malá hrstička denně.

Bojuje s citlivou pokožkou

Ať už vaši citlivost pleti způsobilo cokoli, je pro vás mandlový olej tou nejlepší volbou. A to hlavně díky velkému množství nenasycených mastných kyselin a mastných olejů, které ho tvoří až ze 60 %. Také se velmi snadno a příjemně roztírá. Jeho používání tak pro vás bude nejen účinným a rychlým řešením vaší vady na kráse, ale také příjemným zážitkem.

Takže ho neváhejte vyzkoušet!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...