Jakou past připravil manžel Čadek na Čvančarovou?

Pohledná herečka Jitky Čvančarová (38) je známá tím, že na diety příliš nekouká! Její postava krev a mlíko se některým líbí, jiní ji kritizují. Jejímu manželovi, tanečníkovi Petru Čadkovi už ale asi došla trpělivost, a tak se rozhodl tomu udělat ráznou přítrž!

Místo odpočívání na gauči pořídil celé rodince kola! Co na to Jitka? Ta se k výzvě staví pozitivně a přijala ji téměř za svou vlastní! „S mužem máme společný pohyb, všechno děláme společně.

Teď jsme se do toho hodně obuli. Petr nám dokonce nakoupil kola, takže jezdíme na výlety. Běháme, plaveme, lyžujeme,“ vyjmenovávala všechny společně trávené rodinné aktivity sama herečka. Jak jim dlouho takhle snaha vydrží?

Také vás může zajímat ...

A je za tím zdravý životní styl nebo se manžel opravdu snaží zapracovat na postavě své boubelaté manželky a maminky jeho malé dcerky Elenky Emílie (4)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...