Jakub Kohák: Nesnáší dovolenou

Nečinnost mu nehrozí

Pracovat na dovolené? Pro většinu lidí je to tabu, pro něho slast.

N ikdo nepochybuje, že JAKUB KOHÁK (42) je skutečně zvláštní osoba, která se proslavila nejen svým osobitým humorem, ale i tím, že si před nikým nebere servítky. A nedávno se mu povedlo opět dostat mnoho lidí do kolen. Nechal se totiž slyšet, že nemá rád dovolenou! Ne že by na dovolené nejezdil, ale když ho k tomu okolnosti nenutí, dovolenou rád vynechá.

„Spíš jezdím tam, kam mě moje profese zavane.

A spojím příjemné s užitečným,“ potvrdil.

Co na to děti?

Také vás může zajímat ...

Ještě než se herci narodil jeho druhý syn WOLFGANG (1), jezdil podle jeho známých se svým prvorozeným synem HONZÍKEM (7) na dovolenou k moři společně s prarodiči. Ale dovolenou si prý stejně moc neužíval. „Nemá rád nečinnost,“ prozradil jeden z jeho přátel. Tak příště by mohl jet s oběma syny úplně sám. To už by mu nečinnost nehrozila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...