Jakub Prachař: Ožebračil kamaráda!

Málem mu zruinoval celou hospodu

Málokdo by řekl, že se JAKUB PRACHAŘ (33) věnuje hraní automatů! Sice ne nijak pravidelně, ale když už za nějaký usedne, peníze z něj doslova vyždíme! Takové štěstí, jako měl naposledy on, by mu mohl leckdo závidět! „Byl jsem na akci v podniku u kamaráda a trochu se popíjelo. Našel jsem po kapsách dvojku, tak jsem ji pro zábavu hodil do automatu,“ vypráví Prachař.

A ejhle, objevila se výhra!

Postaví si luxusní bazén

Ale ne jen tak ledajaká – rovných 250 000 korun! „Nevěřil jsem svým očím, něco jsem zmáčkl,“ vychloubá se. Svému kamarádovi, který podnik vlastní, nakonec trochu škodolibě slíbil, že si na zahradě za vyhrané peníze postaví velký bazén. „A jestli chce, bude se tam moct chodit koupat,“ směje se herec.

Také vás může zajímat ...

Asi to bere jako takové menší odškodnění za to, že mu málem zruinoval celou hospodu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...