Jakub Prachař: Posílá bezdomovce do práce

Syn Dany Batulkové (59) a Davida Prachaře (58) se kvůli charitativnímu projektu nechal zvěčnit na fotografii, která se bude dražit v rámci projektu Jsem kým jsem. Každý účastník si vybere, kam peníze poputují.

Jakub Prachař (34) prozradil, jak se staví k lidem bez domova, kteří na ulici žebrají. „Když vidím na bezdomovci, že je to statný kousek, vždycky mu řeknu, ať jde do práce,“ říká Jakub. Že má toto jednání pramalý účinek ví moc dobře.

Také vás může zajímat ...

Jeden žebrák mu prý kdysi odvětil, že v práci přece je. Na to mu údajně herec neměl co říct. Prachař doufá, že se svou činností pro charitu zalíbí veřejnosti. „Dělám to hlavně proto, abych se v očích lidí dělal lepším, než jsem,“ říká s nadsázkou herec ze seriálu Ohnivý kuře.

Tak doufejme, že se mu to povede podle jeho představ.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...