Jakub Prachař: Vydělá pořádný balík?

Po skončení seriálu Ohnivý kuře se JAKUB PRACHAŘ (34) stáhl do ústraní a věnuje se pouze moderování. To ale vůbec neznamená, že teď přispívá do rodinného rozpočtu pouze jeho žena AGÁTA (33).

Herec se rozhodl fušovat do jiného řemesla a má mu to vynést pěkný balík! Zřejmě během natáčení Ohnivýho kuřete nasbíral nějaké zajímavé kontakty a zkušenosti a podle některých zdrojů totiž hodlá podnikat ve světě gastronomie! Má přijít do Čech s horkou novinkou a pořádně na tom vydělat.

Také vás může zajímat ...

Pojistka do budoucna?

Jakub Prachař dobře ví, že život herců neskýtá žádné jistoty, a tak je jasné, že to díky vydělaným penězům rozjíždí na více frontách. S podnikáním by měl zajištěný stabilnější příjem, což se hodí.
Zvlášť když se k tomu stará o dvě děti. Zřejmě se také inspiroval svou ženou, která kromě modelingu zkouší podnikat už roky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...