Jakub Smolík je už zase ve špitále!

Zpěvák zamilovaných country písní Jakub Smolík (57) se tak usilovně snaží zůstat mladý, až je sám sobě nebezpečný. Už před pár lety opatřil své rameno velkou chlapeckou kérkou, což tehdy přežil ve zdraví.

Totéž bohužel neplatí pro jeho poletování na tenisovém kurtě, kde se honil za balónkem tak dlouho, až si zničil klouby. Nejprve si zpřetrhal oba postranní vazy v kolenech, pak mu praskl jeden meniskus a nakonec praskl i ten nejdůležitější, křížový vaz na levém koleni.

Zpěvák se nechal „trpitelsky“ vyfotit na nemocničním lůžku s nohou až po stehno v kompresním obvazu po operaci, kterou mu provedl ortopéd MUDr. Josef Maurer (63), tatínek herečky Míši Maurerové (37). Zbývá počkat, jak dlouho se Smolík udrží při zdraví.

Také vás může zajímat ...

Rád prohání motorky a má jich neuvěřitelných osmadvacet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...