Jakub Smolík musel na operaci

Zranil se na tenisu

Jakub Smolik v nemocnici.

Ještě že se před lety vydal JAKUB SMOLÍK (56) na pěveckou dráhu, a ne na sportovní. Jeho neustálé úrazy svědčí o tom, že by měl být doma v klidu a věnovat se písničkám, namísto běhání po tenisovém kurtu, kde bývá jeho soupeřem známý rocker PETR JANDA (73), se kte rým jezdí hrát tenis pravidelně.

Před pár týdny se mu zase jedno takové sportovní odpoledne nevyplatilo. Během pobíhání za míčkem nešikovně uklouzl, spadl na zem a poranil si koleno. „Přetrhl jsem si vazy, praskl mi meniskus a utrhl jsem si křížový vaz,“ popisuje Smolík s tím, že stále věřil, že bude brzy v pořádku, a tak ani nerušil koncerty. Prostě musel Na pódium většinou přišel o berlích a celý koncert pak seděl.

Jenže bolest nepřestávala, naopak se jeho stav zhoršoval.

Rozhodl se navštívit odborníky a ti ho okamžitě poslali na operační sál.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...