Jaký je váš rok podle numerologie?

Rok osobní roční vibrace je doba od jedněch vašich narozenin až do těch druhých. Speciální vibrace pak probíhají v devítiletých cyklech. Každý rok je určen pro něco jiného. Ale víte, v jakém roce se nacházíte právě vy? A v čem se vám bude dařit nejvíc?

Jak spočítat váš osobní rok?

Také vás může zajímat ...

Co o vašem životě vypovídají čísla vašeho osobního roku? Sečtěte čísla dne a měsíce vašeho narození s čísly současného roku. Sčítejte tak dlouho, dokud vám nezbyde jedno číslo.
Například: 19. 5. 2019 = 1+9+5+2+0+1+9 = 27 = 2+7 = 9.

1 Jedinečný rok

V jedničce dostanete novou šanci, jak se prosadit ve všech oblastech svého života. Všechno, co v tomto roce uděláte, vás bude provázet dalších osm let. Je to čas na změnu a na práci, na studium, nové začátky. Je to ale taky náročný rok na energii a prosazení sebe sama. V tomhle roce byste měla spoléhat hlavně sama na sebe a být více samostatná.

Pozornost věnujte novým lidem, které budete potkávat, budou pro vás důležití.

Základem je vaše sebedůvěra.

2 Dvojkový rok

Máte-li zrovna svůj osobní rok s vibrací dvojky, pak budete navazovat nové vztahy. Tento rok je vhodný pro lásku a vztahy, tak se tomu otevřete. Budete se učit s lidmi lépe vycházet a také spolupracovat. Čekají vás různé společenské aktivity a je to také vhodná doba na rozšiřování vašich vědomostí a znalostí. Pokud jste single, můžete potkat nového životního partnera.

Důležitým tématem pro vás bude rodina a děti.

Jestli si přejete potomky, může se vám ve dvojkovém roce zadařit.

3 Trojkový rok

V roce osobní vibrace čísla tři uvidíte jasně výsledky uplynulých let vašeho snažení. Rozvinete to, co jste už v minulosti začala či vytvořila. Oblékejte se často do žluté barvy, je to barva trojkového osobního roku. Bývá to psychicky náročný rok, kdy je pro vás důležitá komunikace s druhými, touha po studiu, cestování a také poznání nových koníčků.

V tomto roce si budete muset také udělat pořádek ve svých dokladech a účtech. Osud vás k tomu nějakou situací dotlačí.

Pokud chcete něčeho v životě dosáhnout, nesmíte se podceňovat a musíte si věřit.

4 Čtyřkový rok

Rok s vibrací čtyřky bývá náročný pro vaši fyzickou kondici, budete muset hodně pracovat a odříkat si. Zejména v oblasti peněz budete muset nastolit velmi pevnou disciplínu. Pozor na všechny finanční aktivity, abyste nepřišla o velké peníze. Veškerá zásadní rozhodnutí, například prodej, či koupi nemovitostí, raději probírejte s finančním poradcem, do ničeho se sama nepouštějte.

Snažte se zorganizovat si svůj život a dodržovat určitý řád a pravidla.

Odstraňte ze svého života lidi, kteří vás chtějí jen využít a oklamat.

5 Pětkový rok

Pětka znamená velkou změnu. Je to rok pohybu, změníte se především vnitřně a budete toužit i po změnách vnějších. Je čas odhodit konečně staré myšlenky a staré zvyky, které vám už neslouží. Posunete se dál a budete přemýšlet o tom, jak zhodnotit všechno, co jste získala v uplynulých letech. Bude pro vás důležité vyřešit téma bydlení či rekonstrukce domova.

Je to rok, kdy se osvobodíte od všech omezení, kterým jste podléhala v předchozích čtyřech letech.

Nebojte se změn, jinak se neposunete.

6 Šestkový rok

Šestka je ideální doba na velkou lásku a úspěšné seznamování. Je to doba, kdy si uvědomíte, že rodina je nejdůležitější na světě, takže budete upevňovat vztahy kolem sebe. Rozdávejte lásku a naučte se lásku také přijímat. V tomto roce dostanete spoustu dobrých nápadů, které máte šanci zrealizovat. Je čas splnit si svá přání, rekonstruovat byt, pořídit si nový gauč nebo nábytek.

Když se budete usmívat, všimne si vás někdo, kdo pro vás bude velmi důležitý.

Pozitivní myšlení se vám vyplatí.

7 Sedmičkový rok

Ukončující vibraci sedmičky má duchovní rok, kdy se budete muset napojit mnohem více na své nitro. Je to rok, kdy dostanete životní lekci. Mohou nastat velké změny ve vašich milostných či přátelských vztazích či v zaměstnání. Hrozí vám i nemoc nebo ztráta někoho blízkého. Nechte odejít všechno a všechny, co do vašeho života už nepatří. Změny jsou nutné, jsou zákonem karmy.

Poděkujte všem lidem, kteří se ve vašem životě objevili a propusťte je ze své hlavy.

Nejprve je nutné zabouchnout jedny dveře, abyste mohla otevřít nové.

8 Osmičkový rok

Osmička je silné karmické číslo a přináší do vašeho života rovnováhu a klid. Je to rok dosažení osobních cílů, takže sklidíte to, co jste v minulých letech zasela. Buď přijde velká odměna, nebo odplata. Podle toho, co si zasloužíte. Měla byste se poučit ze svých předchozích zkušeností, pochopit, kde jste udělala chybu, abyste se jí příště vyvarovala a znovu nabrat sílu.

Míra prožitého úspěchu v roce osmičky bude přímo úměrná tomu, kolik energie jste vynaložila v minulosti.

Jděte za svým cílem, energii a sílu na to už máte.

9 Devítkový rok

Poslední rok číselné řady pod vládou devítky představuje zakončení minulého cyklu a možnost postoupit výše. Je čas zamyslet se a udělat si v sobě rekapitulaci. Je to rok náročný, kdy si budete muset znova uspořádat žebříček svých hodnot. Mohou zanikat milostné či přátelské vztahy, můžete se přestěhovat nebo změnit zaměstnání. Můžete ztratit něco, co pro vás mělo velkou cenu.

Je to rok generálního úklidu ve vašem nitru, příští rok vás čekají nové začátky, tak se nezdržujte s tím, co vás svazuje.

Nehledejte nové vztahy, nevydržely by.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama