Jaký má Gránský kříž se svými fanoušky?

Poslední dobou se seriálový herec David Gránský (26) musí vypořádávat na ulici s podivnými reakcemi svých fanoušků. Ti si ho často pletou s doktorem, kterého hraje v seriálu Modrý kód, a chtějí po něm odborné rady.

„Lidé se mě často ptají na lékařskou pomoc, což je samozřejmě komické,“ vyzpovídal se David. Ten má teď úplně jiné starosti, protože před pár dny požádal svou přítelkyni Nikolu Madunickou na dovolené v New Yorku o ruku. Těžko ale říct, kdy na svatbu doopravdy dojde, protože mladý krasavec je teď doslova v jednom kole.

Také vás může zajímat ...

Kromě filmových rolí a nového muzikálu Tři oříšky pro Popelku, kde bude hrát prince, ho čeká na podzim role porotce v další řadě populární soutěže Česko Slovenko má talent.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...