Jaký muž vás udělá šťastnou?

Pokud chcete být šťastná, hledejte muže, který miluje stejným způsobem jako vy. A umí mluvit otevřeně o tom, co cítí nebo co si myslí.

Nehraje hry s vaším srdcem
Je jedno, jestli jde o první schůzku, nebo už jste spolu déle. Abyste byla spokojená, hledejte k sobě muže, který se svých pocitů nebojí a neutíká před nimi.

Také vás může zajímat ...

Který se nestáhne zpátky ve chvíli, kdy věci začnou být vážnější. Který má odvahu být zranitelný, i když sám zažil zradu a byl ublížen. Hledejte muže, který nechce hrát hry s vaším srdcem.

Takového, který nebude předstírat, že má hodně věcí na práci, že nemá tolik času, jen aby se dělal důležitější.

Miluje stejně, jako vy
Spokojenost ženy vzniká, když najdete muže, který miluje stejným způsobem jako vy, protože nemá cenu být s někým, s kým si nepřipadáte dost dobrá a dostatečná.

Aby partnerství klapalo, měli byste uznávat stejné hodnoty a mít nějaké společné zájmy. Neměli byste se vzájemně do ničeho nutit. Muž by měl ocenit, že se o něj staráte a že s ním chcete trávit čas. Nikdy nelitujte, že jste někoho měla ráda, i když to třeba na konci nevyjde.

Rozbuší vám srdce
Neztrácejte čas s nikým, kdo vás nedělá maximálně šťastnou a nerozzáří vaše oči. Nenechte se unést sladkými slovy, ale raději sladkými činy. Pamatujte, že žádná odpověď je taky odpověď.

Hledejte člověka, se kterým si budete připadat sama sebou a bez jakýchkoli negativních následků. Neztrácejte čas s tím, kdo do vztahu nedává vše, kdo se nesnaží. Neztrácejte čas s nikým, kdo si neuvědomuje, jakou hodnotu skutečně máte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...